Poznaj mnie

Czy wiesz, że za każdym udanym projektem stoi pasjonat, który wkłada serce w swoją pracę? Jako grafik Holandia, łączę techniczną precyzję informatyka z kreatywnością designera, aby stworzyć coś wyjątkowego dla Twojej marki.

Poznaj mnie

Jestem Weronika – Vero, Twój ulubiony grafik z Gdańska! Specjalizuję się w tworzeniu stron WWW, identyfikacji wizualnej i materiałów reklamowych, które nie tylko wyglądają pięknie, ale przede wszystkim działają na korzyść kobiet biznesu. Rozumiem, jak ważne jest, aby wyróżnić się na rynku i przyciągnąć idealnych klientów.

Od zawsze wiedziałam, że moja artystyczna dusza musi zostać wykorzystana dla dobra ludzkości! (żarcik)

Ukończyłam 4 letnie prywatne technikum informatyczne o specjalizacji projektowania stron internetowych. Zdałam egzaminy na 100%, a moi nauczyciele napisali rekomendacje na przyszłe studia. I tak to się zaczeło w skrócie. 🙂

Specjalizuję się w tworzeniu stron WWW, identyfikacji wizualnej i materiałów reklamowych, które nie tylko wyglądają pięknie, ale przede wszystkim sprzedają, są spójne z wizją marki. Rozumiem, jak ważne jest, aby wyróżnić się na rynku i przyciągnąć idealnych klientów.

Każdy projekt to dla mnie indywidualna opowieść, którą tworzymy wspólnie – od pierwszego briefu do spektakularnego finału. Twoja marka zasługuje na więcej niż standard – zasługuje na profesjonalny design, który podkreśli jej unikalność i profesjonalizm.

Zapraszam Cię do poznania mnie i mojej pracy. Skontaktuj się, abyśmy mogli razem napisać kolejny rozdział sukcesu Twojej marki.

Kreatywność to po prostu łącznie ze sobą rzeczy. Kiedy zapytasz kreatywną osobę jak to zrobiła, poczuje się trochę winna ponieważ w pewnym sensie tego nie zrobiła, po prostu coś zauważyła. Po pewnym czasie jest to dla niej oczywiste, ponieważ była w stanie połączyć doświadczenia i przez syntezę stworzyć nowe rzeczy.

Steve Jobs

Let’s go!

Jesli dotarłeś/aś aż tutaj, to jest znak dla ciebie. Interesują cię moje treści, mój styl, więc po prostu zacznijmy razem pracować! <3